Yaşam alanlarına yeni soluk

Evlere huzurlu ve modern yaşam alanı kazandıran, iş yaşamına ise kurumsal dokunuşlarda bulunan Luzzo Home Mobilya, bundan tam 10 yıl önce 3 kurucu ortakla birlikte zarafetin, işlevselliğin, yenilikçiliğin ve minimal çizgilerin hâkim olduğu ürün gruplarıyla sektöre adım attı. Luzzo Home Mobilya, tasarım ve fonksiyonelliğin buluştuğu mobilyalar üretme amacıyla çıktıkları bu yolculukta, yaşamı şekillendiren farklı konseptlere uygun mobilya tasarımlarıyla 2017 yılında ilk mağazasını kullanıcılarla buluşturdu. Uzun ömürlü, kaliteli ve şık İnegöl mobilyalarını mağazamızdan ya da online satış sayfamızdan inceleyebilir, sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin ve Avrupa’nın her yerine Luzzo Home Mobilya tasarımlarını itinayla gönderiyoruz.

Misyon

Mobilya taleplerini doğrudan karşılayabilmek, kullanıcılara konforlu, şık, ergonomik ve uzun ömürlü ürünler sunmak, kusursuz hizmet vermek; Luzzo Home Mobilya markasının prestijini artırmak, yenilikçi ve modern yaklaşımlarla müşteri memnuniyetini sürdürmektir.

Vizyon

Türkiye’de ve Avrupa’da mobilya sektörünün öncü isimlerinden olmak, müşteri beklentisini maksimum seviyede karşılamak, marka değerini artırmak, müşterilerimize yeni yaşam formları kazandırmaktır.

Kalite

Sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, yenilikçi bakış açımız kaliteli hammaddelerle buluşuyor ve uzun yıllar, sağlıkla, mutlulukla ve büyük bir konforla kullanacağınız şık mobilyalara dönüşüyor. Luzzo Home Mobilya kalitesi, her üründe kendini gösteriyor.

ÜST